Series
Ratings
85
Good DoctorRated ★ 2.5
SignRated ★ 4.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
49 DaysRated ★ 3.5

My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.5
High School King of SavvyRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
Baek Hee Has ReturnedRated ★ 1.5
Come Back AliveRated ★ 2.0

The HeirsRated ★ 2.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 1.5
History of a SalarymanRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
You're BeautifulRated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
The K2Rated ★ 4.0