Series
Ratings
371
Ready or Not: TexasRated ★ 0.5
Gannibal Season 1Rated ★ 4.0
Gannibal Season 2Rated ★ 3.5
Poker FaceRated ★ 4.5
AnoneRated ★ 4.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 3.5
Last Samurai StandingRated ★ 4.0
Freeter, Ie wo Kau SpecialRated ★ 3.5
Freeter, Ie o KauRated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Ping-Pong ClubRated ★ 4.0

Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5

Demon SlayerRated ★ 4.5
Their MarriageRated ★ 3.0
Them Season 1Rated ★ 4.0
Blue Mountain StateRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Kyou no Nekomura-sanRated ★ 3.5
純情きらりRated ★ 4.0
AsuraRated ★ 0.5