Movies
Ratings
1076
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.0
BumblebeeRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
The World of KanakoRated ★ 2.5
PixelsRated ★ 4.0
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Rough PlayRated ★ 2.5
Jack Reacher: Never Go BackRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
The OutlawsRated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.5
Because I Love YouRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5