Titles you rated


Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
Isle of DogsRated ★ 3.5
Two Weddings And a FuneralRated ★ 2.5
The Family PlanRated ★ 1.5
The GorgeRated ★ 2.5
BlushRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
WolfsRated ★ 1.0
ElioRated ★ 3.5
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 2.5

MaterialistsRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
The BrutalistRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.0

The FabelmansRated ★ 2.5
Mean GirlsRated ★ 2.5
The Old Guard 2Rated ★ 3.5