Series
Ratings
67
The SympathizerRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
The Story of Park's Marriage ContractRated ★ 4.0
Andor Season 1Rated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Rings of Power Season 1Rated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 3.5

The Good Detective Season 2Rated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 3.5
Why Women KillRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 4.5
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0