Series
Ratings
62
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 4.0

Money's WarfareRated ★ 3.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Mrs. PepperpotRated ★ 3.0
Paul's Miraculous AdventureRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 2.0
Wedding PeachRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 2.5
Love Story in HarvardRated ★ 2.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 3.5
My Little TelevisionRated ★ 3.5
My Fair PrincessRated ★ 3.5
Sailor Moon SuperSRated ★ 3.5
Ladies of the PalaceRated ★ 3.5
Tale of ArangRated ★ 2.5
Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.0
ポケットモンスターRated ★ 3.0