Movies
Ratings
165

War of the ArrowsRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 2.0
One DayRated ★ 2.0
A Clockwork OrangeRated ★ 3.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0

ThirstRated ★ 2.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Underworld: AwakeningRated ★ 4.0
Petty RomanceRated ★ 2.0
TedRated ★ 2.0