Series
Ratings
58
Battle of FatesRated ★ 4.5
Just a bit EspersRated ★ 4.0

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 5.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 5.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0

Skip and LoaferRated ★ 5.0
From Five To NineRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0

Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0

Chainsaw ManRated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0