Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Love UntangledRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0

MaterialistsRated ★ 3.5
Dumb MoneyRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5

28 Years LaterRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Lost in StarlightRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.5
Civil WarRated ★ 3.0

Past LivesRated ★ 4.0
A Real PainRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 4.0

EscapeRated ★ 1.5