Series
Ratings
41
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 4.0
Go! Go! Loser Ranger!Rated ★ 2.0
The 100 Girlfriends Who Really, Really, Really, Really, Really Love YouRated ★ 2.5
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5

Solo LevelingRated ★ 3.0

DAN DA DANRated ★ 3.0
Oblivion BatteryRated ★ 2.0

My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 2.0
데스노트Rated ★ 2.5

Skip and LoaferRated ★ 2.0

SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.0

Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.0

Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 3.0
Tokyo Revengers: Tenjiku-henRated ★ 3.5

Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
The Elusive SamuraiRated ★ 2.5
Blue Lock VS. U-20 JAPANRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 2.0
데스노트Rated ★ 4.5