Movies
Ratings
641
The ShiningRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
ClementineRated ★ 0.5

Radio StarRated ★ 4.0

The TargetRated ★ 2.0

The TowerRated ★ 1.5

MinionsRated ★ 3.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.5
The Ten CommandmentsRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Seven SamuraiRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
High Plains DrifterRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 3.5