Series
Ratings
313
I'll Give You the UniverseRated ★ 2.5
Positively YoursRated ★ 2.5
Love RevolutionRated ★ 4.0

Chainsaw ManRated ★ 3.0

Flower Crew: Joseon Marriage AgencyRated ★ 4.0
Was It Love?Rated ★ 2.5
My Golden LifeRated ★ 2.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.0
Can You Translate This Love?Rated ★ 4.5
イタズラなKiss2~Love in OKINAWARated ★ 3.5
Pro BonoRated ★ 4.5
Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0

No Next LifeRated ★ 3.5
Spirit FingersRated ★ 3.5

The Third CharmRated ★ 3.0
DearestRated ★ 5.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
Bad GuyRated ★ 4.5
Would You Marry Me?Rated ★ 3.0