Titles you rated


SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5

OverlordRated ★ 4.0

OverlordRated ★ 4.0

OverlordRated ★ 4.0

OverlordRated ★ 4.0
Yu-Gi-Oh! 5D'sRated ★ 4.5

The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 4.0
Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Future ArcRated ★ 1.0
Danganronpa 3: The End of Hope's Peak High School Despair ArcRated ★ 1.5
Land of the LustrousRated ★ 4.5
The Future DiaryRated ★ 4.0
SHIMONETA:A Boring World Where the Concept of Dirty Jokes Doesn't ExistRated ★ 3.5
Blue Spring RideRated ★ 4.5
Astra Lost in SpaceRated ★ 4.5
Tales of the BizarreRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0