Series
Ratings
71
Roller coaster 3Rated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 0.5
Sharp1Rated ★ 5.0
The King of DramasRated ★ 3.0
Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Over the RainbowRated ★ 4.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 5.0
My Rosy LifeRated ★ 5.0
Magic Kid MasuriRated ★ 5.0
Adolescence MedleyRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
Empire of GoldRated ★ 4.5
Dr. JinRated ★ 4.0
Childless ComfortRated ★ 3.5
The Vineyard ManRated ★ 0.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.5
Blue Tower ReturnsRated ★ 3.5
Blue TowerRated ★ 5.0