Movies
Ratings
178
The InternRated ★ 4.0

Ode to My FatherRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.5

Extreme JobRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
The A-TeamRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0

Intimate StrangersRated ★ 3.5
The Blind SideRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
ImmortalsRated ★ 2.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
No Strings AttachedRated ★ 3.5

Love Guide for DumpeesRated ★ 3.0