Titles you rated

My Rainy DaysRated ★ 4.0
Paradise KissRated ★ 5.0
High School DebutRated ★ 3.0
I Give My First Love to YouRated ★ 4.0
CluelessRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 4.0

SecretRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0

Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0

Spirited AwayRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 5.0