Movies
Ratings
344
The Brand New TestamentRated ★ 3.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
CarolRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
RedlineRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.5
The Act of KillingRated ★ 3.5
TrainwreckRated ★ 3.0

Inside MenRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5

Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.5