Movies
Ratings
120

As OneRated ★ 3.5
The ConjuringRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 4.0

Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0

The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The MummyRated ★ 5.0

Cold EyesRated ★ 5.0

Miss GrannyRated ★ 2.5

Infernal AffairsRated ★ 0.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 2.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 1.0
Jurassic ParkRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 2.0