Series
Ratings
31
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Zatch Bell!Rated ★ 5.0

Legal High 2Rated ★ 4.0

Legal HighRated ★ 4.5
Best Friends in LoveRated ★ 4.5
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.5
Middle School Student ARated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 4.0
Romance TownRated ★ 4.0
Please Love The Useless MeRated ★ 3.5
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
Desperate HousewivesRated ★ 4.0
Under the DomeRated ★ 3.5

Angel EyesRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0
MisfitsRated ★ 5.0