Movies
Ratings
28
MoneyballRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0

SunflowerRated ★ 5.0
Matchstick MenRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
21Rated ★ 4.0

MementoRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 2.0
The Devil's GameRated ★ 3.0
SawRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 2.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0