Titles you rated
The Day After TomorrowRated ★ 4.0

I Saw the DevilRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.5

A Werewolf BoyRated ★ 3.5
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 5.0
Northern Limit LineRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0

Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 2.0

My Wife Got MarriedRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0

QuickRated ★ 4.0

HopeRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5