Movies
Ratings
1158
The Meyerowitz Stories (New and Selected)Rated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
ViceRated ★ 4.0
Girl in the PictureRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 2.0
Saving CapitalismRated ★ 3.5
Kidnapped: Elizabeth SmartRated ★ 2.5
Into the Deep: The Submarine Murder CaseRated ★ 2.5
VoyeurRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.5
ShirkersRated ★ 3.5
The Night OwlRated ★ 2.5
Deja VuRated ★ 3.0

Princess MononokeRated ★ 4.5
House of the SeasonsRated ★ 4.0
Breakdown: 1975Rated ★ 3.0
The Pigeon TunnelRated ★ 2.5
Pompeii: Secrets of the DeadRated ★ 2.0
National TreasureRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0