Series
Ratings
13
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Because This Is My First LifeRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0

Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0

Nodame CantabileRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0