Movies
Ratings
162
CluelessRated ★ 3.5

The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
If I StayRated ★ 3.0
My Rainy DaysRated ★ 3.0
PapermanRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 2.0
BeanRated ★ 4.0

Hot Young BloodsRated ★ 2.0
The VowRated ★ 3.0
About TimeRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.5
Once in a SummerRated ★ 4.0
More Than BlueRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 2.0

Spirited AwayRated ★ 4.0