Series
Ratings
200
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Arcane Season 2Rated ★ 5.0
Dropkick On My Devil!! XRated ★ 3.5
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
Drop Kick on My Devil!! DashRated ★ 5.0
ONIMAI: I'm Now Your Sister!Rated ★ 4.0
The Boys Season 4Rated ★ 3.5
AmphibiaRated ★ 4.5
Hilda Season 3Rated ★ 5.0
Sgt. FrogRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Sgt. FrogRated ★ 4.5
Adventure Time: Fionna & Cake Season 1Rated ★ 4.0
Made In Abyss: The Golden City of the Scorching SunRated ★ 4.5
From the New WorldRated ★ 5.0
SHIMONETA:A Boring World Where the Concept of Dirty Jokes Doesn't ExistRated ★ 3.5
Good Luck Girl!Rated ★ 3.5
The Owl House Season 3Rated ★ 5.0
The Owl House Season 2Rated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0