Titles you rated
Frozen IIRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0

The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5

MoneyRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.0

ParasiteRated ★ 4.5

A Taxi DriverRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 4.0

Extreme JobRated ★ 3.5

MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0

Intimate StrangersRated ★ 3.5

VenomRated ★ 4.0
Ready Player OneRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5