Movies
Ratings
221
VivariumRated ★ 3.0
The DoubleRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
The Social NetworkRated ★ 4.0
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5

Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The Rocky Horror Picture ShowRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 4.5
SupermanRated ★ 3.5
(500) Days of SummerRated ★ 4.0
QueerRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 3.0