Titles you rated
The UglyRated ★ 3.0

Concrete UtopiaRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.0

Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0

HuntRated ★ 2.5

12.12: THE DAYRated ★ 4.0

I, The ExecutionerRated ★ 4.0

ExhumaRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 4.0

Memories of MatsukoRated ★ 0.5
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Even if This Love Disappears From the World TonightRated ★ 2.0
Last MileRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.0
One Cut of the DeadRated ★ 2.5
The Quiet GirlRated ★ 4.5