Series
Ratings
13
The Bear Season 1Rated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0

SKY CastleRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5

Reborn RichRated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 3.5
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 3.5
Star vs the Forces of EvilRated ★ 4.5
Star vs. the Forces of EvilRated ★ 4.5