Titles you rated

PhoenixRated ★ 4.5
StartupRated ★ 4.0
Money GameRated ★ 4.0

Rustic PeriodRated ★ 4.5
Fashion 70'sRated ★ 4.5
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.5
Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.5
All InRated ★ 4.5
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0

Money's WarfareRated ★ 4.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 4.0