Titles you rated

Nana 2Rated ★ 3.0
NanaRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0

The RevenantRated ★ 2.5

Nameless GangsterRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0

Love ForecastRated ★ 3.5
ApocalyptoRated ★ 3.0

Blue Is The Warmest ColorRated ★ 1.0

Memories of MatsukoRated ★ 4.5

Park Hwa-youngRated ★ 4.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
The Dark KnightRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0

Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 5.0