Series
Ratings
87
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 5.0

SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
BarryRated ★ 5.0
BarryRated ★ 4.5
PSYCHO-PASSRated ★ 3.5
Death Note Relight 1: Visions of a GodRated ★ 3.5
Terror in ResonanceRated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 3.5
PSYCHO-PASS(Extended Edition) Extended EditionRated ★ 4.5
Juni Taisen: Zodiac WarRated ★ 3.0
Swimming in the DarkRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 3.0

Tokyo Ghoul √ARated ★ 1.5
GTO: Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 2.5
Liar GameRated ★ 1.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 2.5
HannibalRated ★ 4.5
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0