Titles you rated


Slam DunkRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.5
Dragon Ball Z Kai: Majin Buu SagaRated ★ 4.5
Gossip GirlRated ★ 4.0
Nobunaga ConcertoRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.0
Prison Break Season 3Rated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Kisarazu Cat's EyeRated ★ 3.5
God, Please Give Me More TimeRated ★ 3.5
The Beautiful NeighborRated ★ 3.0
流星ワゴンRated ★ 3.5
Orange DaysRated ★ 4.5
LostRated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5