Series
Ratings
130
Avatar: The Last AirbenderRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 4.5

Jujutsu KaisenRated ★ 4.5

Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Island Part 1Rated ★ 3.0
Alice in Borderland Season 2Rated ★ 3.5
Alice in BorderlandRated ★ 4.0
Big MouthRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 4.5