Series
Ratings
77
The Art of SarahRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.5
The Beast in MeRated ★ 3.5
Mr. MercedesRated ★ 2.5
The ResidenceRated ★ 3.0
Under the Banner of HeavenRated ★ 3.0
Only Murders in the Building Season 3Rated ★ 3.5
A Song to the SunRated ★ 3.5
A Time Called YouRated ★ 1.5
Lucky LouieRated ★ 3.5
Only Murders in the Building Season 2Rated ★ 2.5
Tatami Time Machine BluesRated ★ 3.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.0
The Cuphead Show! Season 3Rated ★ 3.0
The Cuphead Show!Rated ★ 3.0

Secrets in the LatticeRated ★ 2.0
Meteor GardenRated ★ 3.0
Some Day or One DayRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0
The SimpsonsRated ★ 4.0