Titles you rated
Project YRated ★ 1.5
Project Hail MaryRated ★ 4.0
28 Years Later: The Bone TempleRated ★ 4.0
The King's WardenRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.0
PrimateRated ★ 2.5
SwallowRated ★ 3.5
The Lovely BonesRated ★ 4.0
BurningRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
The Great FloodRated ★ 2.0
FrankensteinRated ★ 4.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
CommissionRated ★ 1.0- Omniscient ReaderRated ★ 1.0
BugoniaRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0