Series
Ratings
19
M&MRated ★ 4.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5

My Love Story!!Rated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 5.0
New HeartRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0

Slam DunkRated ★ 5.0

Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0