Titles you rated

MidwayRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Sing 2Rated ★ 3.5

Crayon Shin-chan: Explosion! The Hot Spring's Feel Good Final BattleRated ★ 3.5

Ode to My FatherRated ★ 4.0

Crayon Shin-chan: Pursuit of the Balls of DarknessRated ★ 2.5

Crayon Shin-chan: Adventure In HenderlandRated ★ 3.5

Crayon Shin-chan: The Secret Treasure of Buri Buri KingdomRated ★ 3.5

Crayon Shin-chan: Action Mask vs. Leotard DevilRated ★ 4.0

Crayon Shin-chan: My Moving Story! Cactus Large Attack!Rated ★ 3.0

Crayon Shin chan: Dengeki! Buta no Hizume DaisakusenRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5

Crayon Shin-chan: Unkokusai's AmbitionRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0