Series
Ratings
196

Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 5.0

YATAGARASU: The Raven Does Not Choose Its MasterRated ★ 3.5
Legend of the Female GeneralRated ★ 3.5
Fated HeartsRated ★ 3.5
Physical: AsiaRated ★ 3.5
You Are My SecretRated ★ 4.0
The Best ThingRated ★ 4.0
The First FrostRated ★ 4.0
Love in PavilionRated ★ 3.5
Romantics AnonymousRated ★ 3.5
The White Olive TreeRated ★ 2.0
Shadow LoveRated ★ 4.0

The Prisoner of BeautyRated ★ 4.5
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Forever and EverRated ★ 2.0
One and OnlyRated ★ 4.0

An Incurable Case of LoveRated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 3.5