Titles you rated

Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
RomaRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
Hidden FiguresRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
Faces PlacesRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
Space SweepersRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
MoonlightRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Frozen FeverRated ★ 4.0

FamilyhoodRated ★ 3.0

SplitRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 4.5
Back to the FutureRated ★ 3.5