Movies
Ratings
51

We Are BrothersRated ★ 3.0

Despicable MeRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0

The ServantRated ★ 2.5

How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.5

DerangedRated ★ 3.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.0
Meet the In-LawsRated ★ 1.5
ClickRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0

The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 3.5

The WhistleblowerRated ★ 3.5

All About My WifeRated ★ 3.0

The Fatal EncounterRated ★ 2.5

Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 2.5

Man on the EdgeRated ★ 3.0