Series
Ratings
18
Pippi LongstockingRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 4.0
Dugeundugeun ChangeRated ★ 3.0

My Love From Another StarRated ★ 5.0

Nodame CantabileRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 2.0
CSI: Crime Scene InvestigationRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.0
It Started With a KissRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
Criminal MindsRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
War of MoneyRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 2.0