Series
Ratings
136
Zombie Land SagaRated ★ 5.0
Friday the 13thRated ★ 2.5

Legal HighRated ★ 3.5
Justice League UnlimitedRated ★ 2.5
Justice League UnlimitedRated ★ 4.5
Justice League UnlimitedRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 4.0
Hare+Guu DeluxeRated ★ 2.5
Hare+GuuRated ★ 3.0
Marvel's The PunisherRated ★ 5.0
To Love-RuRated ★ 2.5

Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.5

Miss Kobayashi's Dragon MaidRated ★ 3.5
Revolutionary Girl UtenaRated ★ 3.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0
Good Day for Gag MangaRated ★ 2.5
Maria the Virgin WitchRated ★ 4.5
Non Non BiyoriRated ★ 4.0
The Familiar of Zero FRated ★ 2.5
The Familiar of Zero: Rondo of PrincessesRated ★ 2.5