Titles you rated


Confidential AssignmentRated ★ 2.0
La La LandRated ★ 5.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5

The Kid with a BikeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0

The Man from NowhereRated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 2.5
The NotebookRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 2.5
Before SunriseRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 3.0

Spirited AwayRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0

SecretRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
WadjdaRated ★ 3.0
GravityRated ★ 3.0
Midnight SunRated ★ 1.5