Titles you rated
Blood-C The Last DarkRated ★ 2.5
Duel of LegendsRated ★ 3.0
HitchRated ★ 4.0
PixelsRated ★ 3.5
Sex, Love & TherapyRated ★ 2.5
The PlayersRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
Flying ColorsRated ★ 4.5
SurveillanceRated ★ 3.5
Greatest ExpectationsRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 5.0

Begin AgainRated ★ 4.0

SunnyRated ★ 3.5
InsidiousRated ★ 2.5

WhiplashRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Belle & SebastianRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0