Titles you rated

SambaRated ★ 3.5
Dilili in ParisRated ★ 4.0
The HuntRated ★ 3.5
Soul MateRated ★ 4.0
Rabbit HoleRated ★ 4.5

Extreme JobRated ★ 3.0

Moonlit WinterRated ★ 5.0

Portrait of a Lady on FireRated ★ 5.0
BorderRated ★ 4.0

Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.0
Before SunsetRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Blue JasmineRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Long ShotRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5