Movies
Ratings
698
Project Hail MaryRated ★ 4.5

MaterialistsRated ★ 3.0

28 Years LaterRated ★ 2.5
Good NewsRated ★ 4.0

No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
A Quiet PlaceRated ★ 2.0
The BrutalistRated ★ 3.5

Love in the Big CityRated ★ 3.5
I Care a LotRated ★ 3.0
NosferatuRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.5

HarbinRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0

Perfect DaysRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 4.5