Series
Ratings
165
Stranger Things Season 5Rated ★ 5.0
The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.5
Alien: EarthRated ★ 1.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 2.5
The Devil's Plan 2Rated ★ 2.0
More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.0
KarmaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Stranger Season 2Rated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
DoubtRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 4.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5