Movies
Ratings
151
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 4.0
The Return of JafarRated ★ 3.0
Top GunRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
The Big BlueRated ★ 4.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 5.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0

Infernal AffairsRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0

The ClientRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0