Titles you rated

Bird BoxRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.5
Omok GirlRated ★ 3.5
Today Match at 3Rated ★ 4.5
One Cut of the DeadRated ★ 5.0
The PartyRated ★ 4.0
SuffragetteRated ★ 3.0
PrideRated ★ 3.0
For Vagina‘s SakeRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 2.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.0
The Bélier FamilyRated ★ 4.0
The PostRated ★ 4.0
Ocean's EightRated ★ 4.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
Rust and BoneRated ★ 3.5
Lady BirdRated ★ 3.0

Little ForestRated ★ 3.5
20th Century WomenRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0